In Evenementen

Ben je geïnteresseerd in een functie als commissaris of Dagelijks Bestuurslid bij Flow, en wil je hier meer over te weten komen? Kom in dat geval online speeddaten met het huidige Algemeen- en Dagelijks Bestuur van Flow! De speeddates zullen plaatsvinden op dinsdag 13 april vanaf 13.00 uur, via Zoom. Op deze speeddates kan je je vragen stellen over de commissies, het bestuur, solliciteren en meer. 

Tijdens de speeddates heb je per ‘date’ ongeveer 10 minuten de tijd om je vragen te stellen. Het kan natuurlijk zijn dat je niet al je vragen beantwoord krijgt binnen deze tijd, of dat je nog meer wil weten over bepaalde functies. Indien je hiervoor open staat, kan je daarom meelopen met het Dagelijks Bestuur! In een meeloopsessie neemt een Dagelijks Bestuurslid je een dagdeel op sleeptouw en laat hij/zij zien wat er allemaal bij zijn/haar functie komt kijken. Mocht je willen meelopen, kan je een appje sturen naar Flow of een mail sturen naar het desbetreffende Dagelijks Bestuurslid.

Registraties

De inschrijvingen sluiten op 9 april om 12.00 uur.

De registraties zijn gesloten. Wil je toch nog meer weten over het Algemeen- of Dagelijks Bestuur… Neem dan contact op met een van de Dagelijks Bestuursleden. Zij helpen je graag verder!