In Evenementen

Zin om even lekker actief te zijn en coronaproof samen te sporten? Sport dan donderdag 15 april mee met de enige echte Flow Bootcamp! Samen met BeweegR, gelegen bij het Spoorpark, organiseert de Sport & Spelcommissie twee bootcampsessies die elk 1 uur duren.  De ene sessie zal plaatsvinden om 11.00 uur en de andere sessie om 16.00 uur. Je kan bij de inschrijvingen aangeven voor welk tijdstip je een voorkeur hebt.

In deze groepssessies zal je in een duo oefeningen gericht op spierkracht en conditie uitvoeren, maar het is natuurlijk bovenal erg leuk. Om ervoor te zorgen dat de bootcamps coronaproof verlopen zal er zoveel mogelijk afstand gehouden worden tussen de sporters. Daarnaast zal de commissie alle deelnemers op de hoogte houden als er ontwikkelingen plaatsvinden op het gebied van corona en de activiteit. Omdat er een maximaal aantal deelnemers kan meedoen per sessie, kan het zijn dat je op de wachtlijst belandt. Wees er dus snel bij! Inschrijven kan vanaf vrijdag 26 maart 12.00 uur tot zondag 11 april 23.59 uur.

Registraties

De registraties sluiten op 11 april, 23.59 uur.

De registraties zijn gesloten.