In Evenementen

Heb je altijd al willen weten hoe bijvoorbeeld posters, banners en flyers gemaakt worden? Meld je dan aan voor de InDesign-workshop en leer het zelf! Op vrijdag 9 april om 15.00 uur zal Ayra Lintsen je helpen met het ontwikkelen van je vaardigheden in InDesign. De workshop zal aanvangen met een algemene uitleg en een tour door het programma InDesign. Daarna kan je zelf aan de slag met InDesign met een eigen case. Hierbij krijg je natuurlijk de gelegenheid vragen te stellen! Na de workshop kun je direct zelf aan de slag met je eigen designs!

Als je Adobe InDesign niet bezit, kan je een gratis proefversie downloaden om mee te doen met de workshop. Dus wil jij leren hoe je met InDesign moet werken, om zo je designvaardigheden een upgrade te geven!? Schrijf je dan in voor de InDesign-workshop voor 8 april, 23.59 uur!

Adobe InDesign

Download de Adobe InDesign gratis proefversie hier:

Registraties

De registraties sluiten op 8 april, 23.59 uur.

De registraties zijn gesloten.