In Evenementen

Tijdens de TSHD Career Day heb je de kans gekregen om jezelf even volledig te storten op de toekomst van je carrière. Je hebt hier alumni kunnen spreken, workshops kunnen volgen, nieuwe inzichten kunnen op doen, bedrijven leren kennen en de volgende stappen voor je carrière kunnen bepalen. Een van de latere, maar toch belangrijkste stappen, is het uiteindelijke sollicitatieproces. Van cv tot en met het sollicitatiegesprek.

Het is dus belangrijk om goed voorbereid het sollicitatieproces in te gaan, maar hoe doe je dat goed? Om jou meer op weg te helpen organiseert de Carrièrecommissie op 6 mei van 15.00 tot 17.00 uur een Sollicitatietraining met Grant Thornton. Samen met deze expert zul je door alle stadia van een goed sollicitatieproces lopen. Meld je nu aan en bereid jezelf voor om je volgende stap naar een succesvolle carrière te zetten!

Registraties

De registraties zijn open tot 5 mei, 23.59 uur.

De registraties zijn gesloten.