In Evenementen

Hey Flow’er! Op 20 mei is het alweer tijd voor de tweede Pimp Your Bike van dit academische jaar! Dus kan jouw fiets wel een pimpbeurt gebruiken? Dan is dit het moment! Tussen 10.00 en 12.00 uur kan je je fiets afgeven bij het parkje tussen Cube en het station. In het registratieformulier zal je aan moeten geven hoe laat je je fiets af komt geven. Wanneer je je fiets af komt geven kan je een sjabloon kiezen die de Promocommissie gaat gebruiken om jouw fiets om te toveren tot een flitsende Flowfiets. Wanneer jouw fiets helemaal af is, krijg je een berichtje en kan je je fiets weer komen ophalen. Je kan je inschrijven tot dinsdag 18 mei 23.59 uur, dus meld je snel aan via de website!

Registraties

Opmerking:

  • Het kan voorkomen dat je scherm wit kleurt na de registratie. Kijk eerst even in je mailbox, voordat je je nog een keer aanmeldt. De kans is heel groot dat je registratie succesvol was.
  • Het kan voorkomen, wanneer je meer dan 1 keer op de verzenden knop drukt, dat je meer dan 1 bevestigingsmail binnen krijgt. Dit is niet erg, maar hooguit een beetje vervelend! Dit is een bijkomen bij dit systeem, wat een beetje gevoelig is.

De registraties zijn gesloten.