In Evenementen

Het is niet nodig een test te overleggen, om naar de borrel te mogen komen.

Het academisch jaar loopt ten einde, en dat betekent dat het tijd is voor ons jaarlijkse Eindfeest! Daarom willen we jullie allemaal uitnodigen om op 1 juli bij Klein Café Van Horen Zeggen het einde van het academisch jaar 2020-2021 te komen vieren! Samen zullen we het glas heffen, en genieten van het begin van de zomervakantie.

Vanaf 20.00 uur ben je vrij om aan te schuiven bij Klein Café Van Horen Zeggen. Nu de maatregelingen snel veranderen zijn er geen registraties nodig, want er is een groot aantal plaatsen beschikbaar! Ook kunnen we tot heel laat in de avond blijven borrelen, nu Klein Café Van Horen Zeggen geopend zal zijn tot 04.00 uur!

Het thema van dit jaar’s Eindfeest is Tropisch Gala (EN: Tropical Prom). Dus kom wat chiquer gekleed met een zomersrandje, want het ziet ernaar uit dat het lekker weer word! We hopen jullie te zien op de Eindfeest!

Kom langs, en laat deze mooie gelegenheid om bij te praten en te feesten met Flow niet aan je voorbij gaan!