In Aankomend Evenement, Evenementen

Gedurende het hele jaar zetten veel studenten in Tilburg zich maatschappelijk in. Zo organiseren wij bij Flow ieder jaar een veiling voor een goed doel. Als bedankje voor onze maatschappelijk inzet wordt er vanuit Tilburg University een cantus georganiseerd namelijk de: Tilburg University Cantus (TUC)!

Dit jaar vindt de TUC op woensdag 8 september plaats in de avond. Voor slecht 28 euro kun je genieten van een super vette cantus met onbeperkt bier!

Wil jij mee met Flow? Meld je dan aan, en mis het niet! Zorg ervoor dat je er wel optijd bij bent, want de plaatsen zijn maar beperkt. het kan dus voorkomen dat je op de wachtlijst terecht komt. De registraties openen binnenkort!

Registraties

De registraties openen op een nog te bepalen datum. Dit zal worden aangekondigd! Helaas is het nu uitgesteld ivm technische problemen.