In Geen categorie

Flow heeft veel verschillende faciliteiten voor studenten van de verschillende studies. Wij willen hierin blijven verbeteren om zo betere en meer activiteiten te organiseren om studenten op eduactief gebied te ondersteunen. Daarom start Flow dit jaar drie klankbordgroepen op, zodat jij als student je feedback kan geven en directe invloed kunt hebben op wat Flow je kan bieden! Naast het educatieve aspect, zal er ook de mogelijkheid zijn om in discussie te gaan over de ondersteuning die wij bieden op professioneel en sociaal gebied.

Als lid van de klankbordgroep van jouw studie zul je een maandelijkse meeting hebben om hier verschillende pijnpunten te kunnen benoemen. Denk hierbij aan moeilijkheden van vakken waar Flow meer ondersteuning voor zou kunnen bieden.

Ben jij bereid je mening te geven over de opleiding en de ondersteuning van Flow en lijkt het je leuk Flow op dit gebied te verbeteren? Meld je dan nu aan voor de klankbordgroep van jouw studie!

20210824_Focus groups