In Evenementen

Bloody Mary, bloody Mary? Bereid je voor op de engste tijd van het jaar met de aankomende Flow borrel op 3 november! Iedereen is als kind wel eens bang gemaakt door enge spookverhalen. Sommige verhalen waren allesbehalve geloofwaardig, maar andere zijn gebaseerd op eeuwenoude legendes en mythes. Het thema van deze borrel draait dan ook helemaal om deze murderous myths and legends van over de hele wereld! Ben niet bang van deze horrorverhalen, en word in plaats daarvan er zelf een! De borrel zal plaatsvinden in ons favoriete spookachtige café: Klein Café Van Horen Zeggen! Je bent welkom van 20:30u tot middernacht. Twijfel er niet aan om andere Flow’ers te verbazen of bang te maken met je geweldige outfit, want er worden weer Flowmissiepunten uitgedeeld voor het beste kostuum van de avond. Ook zullen er Flowmissiepunten worden gegeven aan iedereen die aanwezig is, dus we hopen jullie te zien voor een geestige avond!

We moeten je corona QR-code checken om je binnen te laten. We kijken er enorm naar uit om jullie te zien!