In Evenementen

In april 2022 zal de eerste studiereis sinds twee jaar weer plaatsvinden! Ben je benieuwd waar de welbekende Studiereis van Flow dit keer heen gaat? Kom dan naar de Studiereisbekendmakingsborrel op 8 december en wees de eerste die het weet! Dan kun je alvast beginnen met het plannen van je reis outfit, een snelle taalcursus volgen of de locatie bespreken met je mede Flow’ers.

De borrel zal om 14:30u beginnen bij Klein Café Van Horen Zeggen. Zorg dat je hier op tijd bent voor de onthulling van de bestemming van de studiereis om 15:00u! Hopelijk zien we jullie allemaal daar! Vanwege de COVID-maatregelen vragen we je wel om je in te schrijven, en om een geldige CoronaChecker QR-code bij de hand te hebben.

Mocht je niet in staat zijn om bij de borrel te zijn, dan kan je nog steeds de onthulling live meemaken op Twitch via de knop aan de rechterzijde.

Livestream

Registratie

20211208_Study Trip Drink
Name
Name
First name
Last name
Terms and Conditions