In Evenementen

Deze activiteit zal worden verplaatst. Meer informatie volgt.

Ben jij een eerstejaarsstudent en wil jij een gezellige avond beleven samen met andere eerstejaarsstudenten voordat de tentamens beginnen? Dan is dit misschien wel iets voor jou! Op 2 december organiseert Flow namelijk een kroegentocht door Tilburg heen. Een goede kans om de ins en outs van het nachtleven van Tilburg te leren kennen. Om een goede bodem te leggen voor de avond kun je vantevoren samen met andere eerstejaars van een heerlijk diner genieten. Dit diner zal starten om 18:00u, waarna we rond 19:30u het nachtleven van Tilburg in zullen duiken! Voor de kroegentocht word je bij Klein Café van Horen Zeggen verwacht (Stadhuisstraat 15, 5038XZ, Tilburg). Houd er rekening mee dat je een geldige legitimatie en QR-code bij je zal moeten hebben om mee te kunnen doen aan deze activiteit. De inschrijvingen zullen op 12 november om 12:00u van start gaan en zullen sluiten op 29 november om 23:59u. Tot dan!

Registrations

This form is currently closed for submissions.