In Evenementen

Ken jij een jongere tussen de 18-27 jaar, woonachtig in Midden-Brabant die op HBO/WO niveau is afgestudeerd en een duwtje in de rug kan gebruiken voor het vinden van die eerste baan? Het Jongerenpunt organiseert in samenwerking met de werkgeversdienstverlening van werkgevers servicepunt Midden-Brabant 8 workshops van 7 t/m 25 februari en aansluitend 1 op 1 coaching.

Het doel is om je een vliegende start te geven op de arbeidsmarkt. In de workshops krijg je antwoord op alle vragen die je hebt over de arbeidsmarkt en solliciteren. Daarnaast krijg je ook ná deze workshopreeks de mogelijkheid tot een stukje 1 op 1 begeleiding tot je die baan hebt gevonden.

Klik op de knop recht voor meer informatie. Vragen? Neem dan contact op met Jolijn Vugts (jolijn.vugts@tilburg.nl/ 06-11463212) of Laura Muller (laura.muller@tilburg.nl/ 06-110797735)

Meer informatie