In Evenementen

UniPartners Tilburg biedt een reeks aan verschillende trainingen aan, waaronder de training Personal Branding & Networking. Gedurende deze training staat persoonlijke ontwikkeling en voorbereiding op je carrière/toekomst voorop. Het doel is dan ook dat de deelnemers, in een korte tijd, leren hoe zij zichzelf neer kunnen zetten in de markt, hoe een goed CV eruit ziet, en hoe zij zichzelf kunnen presenteren aan de hand van een elevator pitch. Daarnaast bevat de training ook een kort onderdeel dat het concept netwerken, in een professionele setting, behandelt. Klinkt dit als iets voor jou? Meld je dan aan voor de training op 3 februari van 15:00u tot 16:30u! De activiteit zal op de campus plaatsvinden. De exacte locatie zal via email bekend worden gemaakt.

Registraties

This form is currently closed for submissions.