In Evenementen
scriptiesessies

Omdat het schrijven van een scriptie een uitdaging kan zijn voor studenten, zal Flow twee scriptiesessies organiseren om te helpen bij het schrijven van jouw scriptie!

De eerste sessie zal een inspiratiesessie zijn, waarin je de mogelijkheid krijgt om vragen te stellen aan studenten die hun scriptie al hebben afgerond en om te brainstormen over een onderwerp voor jouw scriptie. De inspiratiesessie zal plaatsvinden op 28 september van 16:45 tot 18:45 in DZ007.

De tweede sessie zal een schrijfsessie zijn, waarin er gekeken wordt naar het proces achter het schrijven van een scriptie. Bij deze sessie zal het Scriptorium aanwezig zijn om handige tips te delen. De schrijfsessie zal plaatsvinden op 4 oktober van 16:45 tot 18:45 in DZ007.

20220928_Thesis_Sessions
Name
Name
First
Last
Are you writing your bachelor or master thesis?
What session will you be attending?
Terms and Conditions
Start Over