In Evenementen
octoberdrink_website1600x400

Het academisch jaar is weer begonnen en na een paar zware weken studeren denken wij dat iedereen wel toe is aan een feestje! Kom op 5 oktober naar de maandelijkse borrel in onze stamkroeg Klein Café Van Horen Zeggen. Studeer jij Communicatie- en Informatiewetenschappen, Cognitive Science and Artificial Intelligence of Data Science and Society? Dan is dit de perfecte kans om Flow en je medestudenten beter te leren kennen onder het genot van een biertje!

Daarnaast bestaat Flow aankomend jaar 20 jaar! Daarom zal er een hele speciale aankondiging gedaan worden door de Lustrumcommissie. Dat wil je natuurlijk niet missen! We hopen je te zien vanaf 21:30 bij Klein Café Van Horen Zeggen.

AO Waarschuwing: Er wordt gedurende deze activiteit luide muziek afgespeeld. Daarnaast wordt er potentieel gebruik gemaakt van felle lichten en een rookmachine.