In Evenementen

Dit jaar viert Flow haar twintigste verjaardag! Ter ere van dit jubileum, organiseert de Lustrumcommissie in mei 2023 elf spectaculaire activiteiten. Dans de hele nacht lang tijdens het Lustrum Gala, drink meer dan genoeg bier tijdens de Cantus VorteXXL en geniet van nog meer extra’s met een Passe Partout. Met een Passe Partout krijg je:

  • Gegarandeerde toegang tot alle lustrumactiviteiten met korting*
  • Toegang tot de Mystery Activity die exclusief is voor leden met een Passe Partout
  • Een exclusieve Vortex-pin
  • De Almanak

Wil jij ook graag het Lustrum volledig meemaken? Koop dan nu je Passe Partout hier! Daar vind je ook meer informatie over hoe het kopen van een kaartje precies in z’n werk gaat.

* Exclusief de Alumni-activiteit als je nog geen alumnus/alumna bent.