In Evenementen

Heb jij zin in wat ouderwetse pret in de sneeuw? Dan hebben wij goed nieuws voor jou! Flow’s Skireis komt er weer aan! De reis zal plaatsvinden van 6 tot en met 11 januari, en we zullen per bus naar een geweldig skigebied wat bekendstaat om een levendige après-ski afreizen. Op locatie zullen er meerdere activiteiten zijn om de reis onvergetelijk te maken! Als leuk extraatje krijg je aan het begin van de reis een sweater en nog meer kleine goodies voor tijdens de reis. De bijdrage voor de reis zal €359,00 zijn. Meer details over de reis zullen later bekendgemaakt worden. Wel kan je je hier alvast preregistreren! Let op: het gaat hier niet om een definitieve inschrijving. Wel krijg je na je preregistratie meer informatie over de reis en zal je ook als eerste de link krijgen voor de definitieve inschrijving! Daarnaast zijn er wat gegevens die voor ons handig zijn om op voorhand te weten.

Dus wil je graag samen met Flow een fantastische wintersportreis maken? Laat dat ons weten door je hier te registreren!

20230106_Preregistrations Ski Trip