In Evenementen

Het moment is eindelijk hier! De definitieve registraties voor de Flow Skireis zijn open! Dit jaar gaat de trip naar Risoul in Frankrijk, beroemd om zijn fantastische après-ski en natuurlijk de prachtige hellingen. De bus zal vertrekken op 7 januari in de avond. Na een paar gezellig dagen vol ski plezier, zullen we terugkomen op 14 januari. Tijdens de trip verblijven we bij Yoonly & Friends. Een uniek concept waar je niet veel tijd in je kamer zal willen besteden, aangezien er op de begane grond vanalles te vinden is, zoals een bar, restaurant (met takeaway!), arcade, feestzaal en zo veel meer.

De trip, inclusied transport, verblijf en een ski pass, zal €359,- kosten. Het is ook mogelijk om ski of snowboard aparatuur te huren en om ski lessen erbij te nemen tegen een vergoeding. Alle opties en prijzen voor extra items zijn te vinden in het registratieformulier. Registraties zijn open tot 20 december om 17:00. Wil je meekomen op onze trip vol skiien en après-ski? Schrijf je dan nu in!

Registraties

This form is currently closed for submissions.