In Evenementen

Op donderdag 2 februari van 13:00 tot 16:00 organiseert Flow samen met SeederDeBoer een interactieve Robot Workshop.

Stel je voor: een groot fintech-bedrijf wil een nieuw softwareproduct bouwen. Als consultant heb jij de opdracht gekregen om dat in goede banen te leiden. Het product is complex, maar het netwerk ook. Allerlei stakeholders hebben uiteenlopende wensen. En het team? Dat bestaat uit programmeurs, analisten, adviseurs… you name it. Hoe ga je dan gestructureerd aan de slag? Een van de bekendere manieren van werken in dergelijke situaties is (Agile) Scrum. Dat ervaar je tijdens deze interactieve robot-workshop. Dus niet door erover te vertellen, maar door te doen! Haalt jouw robot de finish?

SeederDeBoer is een organisatieadviesbureau met een kantoor naast het centraal station in Amsterdam. Met 130 consultants begeleiden ze hun klanten bij het doorvoeren van complexe veranderingen in de zorg, de publieke en de financiële sector. De projecten bevatten verschillende type transformaties, zoals business-, digitale-, financiële- en procestransformaties.

This form is currently closed for submissions.