In Evenementen

14 februari staat natuurlijk bekend als Valentijnsdag, maar dit jaar is er nog iets om te vieren: de release van Flowzine #28! In deze nieuwe editie leer je onder andere kennismaken met de InFlowcommissie van dit jaar, kun je allerlei feitjes over Valentijnsdag te weten komen en lees je tips om zo goedkoop mogelijk de warmte in je huis te houden in deze koude tijden. Maar natuurlijk kunnen we Valentijnsdag niet voorbij laten gaan zonder een beetje liefde te verspreiden! Dus heb je al wekenlang een crush op die ene persoon in jouw studie? Of wil je iemand laten weten dat je jullie vriendschap ontzettend waardeert? Stuur diegene dan een roos op Valentijnsdag van CupiFlow! De Promocommissie schrijft ook dit jaar weer jullie mooie (optionele) berichten voor bij de rozen, of je kunt het nog persoonlijker maken door het zelf te schrijven! Rozen kosten 1,50 euro per stuk en je kunt je tot 10 februari 23:59 jouw aanvraag insturen.

Om deze Flowzine release en, natuurlijk, de liefde te vieren kun je op dinsdag 14 februari van 13:00 tot 15:00 langskomen in de kleine foyer van het Cobbenhagengebouw. Hier kun je je Flowzine ophalen, genieten van wat snacks en wellicht heeft CupiFlow ook een roos voor jou klaarliggen. Dus als je wilt lezen over de beste date-plekken of erachter wil komen of je een geheime aanbidder hebt, kom dan langs voor een Flowzine en wellicht een roos!

This form is currently closed for submissions.