In Evenementen

De zomervakantie is voorbij… Wat betekent dat het collegejaar officieel van start is! Om het jaar goed te beginnen organiseert Flow haar eerste activiteit voor de CSAI studenten, namelijk een CSAI Meet-up! En wel op dinsdag 8 september van 12.45 uur tot 14.15 uur in het parkje tussen het Cube gebouw en het station. Kom genieten van een frisje met snacks, en klets gezellig bij met je studiegenoten! In verband met de huidige omstandigheden is het wel verplicht om je van tevoren in te schrijven voor het activiteit. Oorspronkelijk stond de deadline van het inschrijven op zondag 6 september, 23:59u. Maar wegens onduidelijkheden over of de colleges op campus plaatsvinden dinsdag is de deadline verschoven naar maandag 7 september, 13.00 uur. Hopelijk zien we jou op 8 september!

Registratie