In Geen categorie

Op basis van het advies van de overheid en de Universiteit van Tilburg hebben we besloten om de Studiereis te annuleren. De ontwikkelingen gaan de negatieve richting op, waardoor de risico’s die we lopen als de reis plaatsvindt te groot worden. Om ieders veiligheid en gezondheid te waarborgen is daarom besloten dat de Studiereis in 2021 niet zal plaatsvinden.

Dit betekent niet dat de Studiereiscommissie stil zal zitten dit jaar! In plaats van een onvergetelijke reis neerzetten, gaat de Studiereiscommissie gedurende het collegejaar een aantal losse activiteiten organiseren. Denk hierbij activiteiten die normaal ook op een studiereis zouden plaatsvinden, maar dan in Nederland! Natuurlijk zullen de coronamaatregelen te allen tijde in het achterhoofd gehouden worden. De commissie gaat er met goede moed tegen aan dit jaar en hoopt toch het studiereisgevoel een beetje te kunnen creeëren op de door hun georganiseerde activiteiten!