In Evenementen
website_banner_cyclingdinner

Houd je van lekker eten en vind je het leuk om gezellig bij elkaar te komen met Flow’ers? Meld je dan nu aan voor het allereerste Flow Cycling Dinner op donderdag 5 augustus! Tijdens deze activiteit zal je samen met je mede-Flow’ers verdeeld worden in kleinere groepjes om van een driegangenmenu te genieten. Eén van de gangen zal je zelf koken (wellicht samen met een groepsgenootje), de andere gangen zul je bij de anderen thuis gaan eten. Per persoon wordt er vanuit Flow €7,50 vergoed. De overige kosten zullen voor jezelf zijn.

Het thema van de avond zal zijn: Zomer! Ter inspiratie zullen we een klein receptenboekje samenstellen om jullie alvast wat ideëen te geven! Het is ook mogelijk om mee te doen als je niet in Tilburg woont, je zult dan in een groepje geplaatst worden met mensen die wel een huis in Tilburg hebben. Ter afsluiting van de avond bestaat er een kans dat we gezellig samenkomen om nog een drankje te nuttigen op het terras van Klein Café Van Horen Zeggen.

Registraties

De registraties zijn open tot 1 augustus, 23.59 uur.

De registraties zijn gesloten.