In Evenementen

Deze activiteit zal van 17:00 tot 20:00 uur plaatsvinden in plaats van vanaf 20:00 uur.

De start van een nieuwe (pre)master kan heel spannend zijn. Misschien ben je verhuisd naar een nieuwe stad, of zelfs een nieuw land. Omdat het moeilijk kan zijn om aan je nieuwe leven te wennen, wil Flow je graag helpen om andere studenten te leren kennen. Op dinsdag 30 november zal de Premaster en Master Pubquiz plaatsvinden. Heb je zin om je hersens even flink te laten kraken en een gratis biertje en wat snacks te nuttigen in onze gezellige stamkroeg, schrijf je dan zeker in voor de Pubquiz!

De pubquiz vindt plaats in Klein Café Van Horen Zeggen van 17:00 uur tot 20:00 uur. Je kan je aanmelden tot 29 november, 23:59u. Houd er rekening mee dat je een geldige QR code en ID nodig hebt om mee te kunnen doen. Hopelijk zien we je daar!

Registraties

This form is currently closed for submissions.