In Aankomend Evenement, Evenementen

Het einde van het academisch jaar komt steeds dichterbij en het is dus bijna tijd voor die heerlijke zomervakantie! Echter, Flow gaat deze zomer door!

Het Dagelijks Bestuur wil iedereen de kans geven om geweldige activiteiten te blijven organiseren tijdens de zomer. Deze activiteiten mogen alles zijn, en georganiseerd met wie je maar wil! Je hoeft dus niet in een specifieke commissie te zitten.

Vanaf nu kun je je ideeën voor activiteiten en een budgetaanvraag insturen. Deze aanvraag wordt dan bekeken en wellicht kun jij je idee waarmaken! Bij voorkeur zijn we opzoek naar leuke plannen voor informele activiteiten die voor iedereen toegankelijk zijn.

Dus wil jij deze zomer één of meerdere activiteiten organiseren samen met je vrienden of commissie? Stuur dan nu je idee in! Geen idee is te gek.

Stuur je idee in

Je kunt je idee insturen, door te mailen naar de Secretaris van Flow (secretaris@svflow.nl) met het onderwerp “Zomeractiviteit Idee + Naam”.