In Evenementen

De registraties voor de jaarlijkse Studiereis van Flow zijn eindelijk open! De reis gaat naar Kopenhagen en Malmö dit jaar. Tijdens deze week hebben we formele activiteiten, zoals universiteits- en bedrijfsbezoeken, maar ook super leuke informele activiteiten, zoals spelletjes door de stad of een kroegentocht om deze Studiereis onvergetelijk te maken!

We gaan deze twee prachtige steden ontdekken en kennismaken met de Deense en Zweedse cultuur.

De reis zal plaatsvinden van 10 tot 17 april 2023 en zal ongeveer €500 kosten inclusief transport, accommodatie, activiteiten en één diner.

De registraties gaan open op 1 december om 17:00 en sluiten op 8 december om 17:00. Dus wil je meegaan met een reis die je nooit zal vergeten? Schrijf je dan snel in, want er is een beperkt aantal plekken beschikbaar en deze reis wil je niet missen!

Registratieformulier

Download het registratieformulier via de knop hieronder, vul het in, teken het en upload het naar de registratie hieronder

Registratie

This form is currently closed for submissions.