In Evenementen

Flow neemt de nostalgische route! Mis jij de schoolkampen van vroeger met al die leuke spelletjes waar je je nu misschien net een tikkeltje te oud voor voelt? Laten we even eerlijk toegeven, stiekem zou je ze allemaal nog graag willen spelen. Dan is dit jouw kans om een laatste keer als klein kind rond te rennen met Levend Stratego op 30 januari om 19:00! De locatie wordt later via de mail bekend gemaakt. Van alle typische schoolkamp spellen is dit toch echt de grootste klassieker. Dus kruip in de huid van een spion, mineur of zelfs kapitein en strijd mee in de zoektocht naar de vlag op deze nostalgische avond. De inschrijvingen sluiten op 29 januari om 23:59, dus schrijf je snel in en mis deze kans niet om jouw kindertijd te herleven. De Sport & Spelcommissie hoopt je er te zien!

This form is currently closed for submissions.