In Evenementen

Ben jij een bachelor student maar weet je nog niet wat je wilt, of een master student die nog meer ervaring op wilt doen? Op 20 maart organiseert Flow de eerste editie van de Master Experience Day! Tijdens deze dag krijg je meer te weten over hoe het is om één van onze verscheidene masters te volgen en zullen studenten die op dit moment een master opleiding volgen hun ervaringen delen. Elke verschillende Master Experience bevat de ervaringen van huidige studenten die een Master volgen, gevolgd door een proefcollege van één van de leraren van de studie. Op deze manier krijg je alles mee van hoe een Master voelt en in elkaar zit!

De Master Experience Day zal van 10:00 tot 17:00 plaatsvinden. De dag zal worden opgedeeld in tijdslots voor de master Communication and Information Sciences, Cognitive Science and Artificial Intelligence en Data Science and Society. Meer informatie hierover zal met je worden gecommuniceerd nadat je je hebt ingeschreven.

Klinkt dit als iets waar jij in geïntereseerd bent? Schrijf je nu in! Inschrijven kan tot 19 maart 23:59.

This form is currently closed for submissions.