In Evenementen

Trek je beste sportschoenen aan en haal je grootste dosis competitie uit de kast, want op donderdag 4 mei is het weer tijd voor de jaarlijkse Sport & Spel Dag! Op deze dag vol, ja je verwacht het niet, uitdagende sporten en energieke spellen haalt iedereen de echte sterspeler in zich naar boven. Om 11:00 staat de Sport- en Spelcommissie popelend te wachten bij het Tilburg University Sport Centrum (Academielaan 5, 5037 ET Tilburg), waar we jullie om 16:00 (hopelijk) lekker uitgeput achterlaten.

Wij gaan alvast warmlopen, zien we jou ook? Inschrijven kan tot 2 mei 23:59.

AO Waarschuwing: Deze activiteit bestaat uit fysiek veeleisende sporten en spellen, ook word je in willekeurige teams ingedeeld. Voel je je hier niet prettig bij of heb je andere vragen? Stuur dan een e-mail naar accessibilityofficer@svflow.nl.

This form is currently closed for submissions.