In Aankomend Evenement, Evenementen

De inschrijvingen voor de jaarlijkse studiereis van Flow zijn nu open! We gaan van 7 tot 13 april 2024 naar Madrid. Tijdens onze tijd daar zullen we de stad verkennen terwijl we een heleboel leuke activiteiten doen zoals een tapastour en kroegentocht. We hebben ook formele activiteiten gepland, zoals bezoeken aan universiteiten en bedrijven om het niet alleen leuk maar ook leerzaam te houden terwijl we de Spaanse cultuur leren kennen.

De reis vindt plaats van 7 tot 13 april 2024 en kost ongeveer €470 inclusief vervoer, accommodatie, een diner en meer.

De inschrijvingen gaan open op 7 december en sluiten op 14 december om 17:00 uur. Heb je zin in een onvergetelijke reis? Schrijf je dan snel in, want er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar en je wilt dit niet missen!

Registratieformulier

Download het registratieformulier via de knop hieronder, vul het in, teken het en upload het naar de registratie hieronder

Registratie

This form is currently closed for submissions.