In Aankomend Evenement, Evenementen

Of je nu nog aan het begin van je studie staat, of bijna afgestudeerd bent – de TSHD Career Days als onderdeel van de Career Week bieden voor ieder wat wils. Verbreed je horizon, laat je inspireren en neem waardevolle inzichten mee die je helpen bij het plannen van je eigen professionele toekomst.

Heb je al gehoord van de TSHD Career Days? De inschrijvingen zijn vandaag geopend. Op 24 en 25 april wordt er een breed scala aan activiteiten aangeboden die al al je wensen zullen voldoen. Zoals vaardigheidssessies, Alumni die hun ervaringen delen, bedrijven die inzicht geven in real-life cases – het is er allemaal. Het thema van dit jaar is “Beyond Ambitions” – een evenement dat nieuwe perspectieven laat zien en je ondersteunt op je weg naar succes. Tot dan! Bekijk de link voor meer informatie: Career Week

20240424_PreSignUpCareerDays
Name
Name
First name
Last name
What is your study?
I am interested in joining the activities during the TSHD Career Days
Terms and Conditions