In Evenementen

Stel je een oude man voor met een grote witte baard die eruit ziet als een pastoor, die je cadeaus en snoep komt brengen en van Spanje naar Nederland reist per boot. Zie ginds komt de stoomboot uit Spanje weer aan, hij brengt ons… Bier! Op woensdag 23 november om 20:00 is het tijd voor een prachtige Sintercantus bij De Vrienden van Tilburg. Voor €15,- kun je genieten van onbeperkt bier en uit de volle borst meezingen met nostalgische Sinterklaasliedjes en natuurlijk de klassieke cantus hits. Zoals altijd: wie zoet is krijgt lekkers, wie stout is een straf-adtje. Vergeet dus niet je vrienden te nomineren en precies aan de IFAC te vertellen waarom ze wat extra aandacht verdienen deze Sintercantus!

 

AO Waarschuwing: Op dit evenement wordt er gebruik gemaakt van: harde muziek, felle lichten, rookmachines en beperkte in -en uitgang. Als je het niet fijn vindt om naar voren gehaald te worden tijdens de cantus, kun je de Informele Activiteitencommissie informeren via informeel@svflow.nl.

This form is currently closed for submissions.